o Firmie

kim jestesmy? czym sie zajmujemy

NASZE ATUTY
Naszymi atutami są pasja tworzenia, wrażliwość na piękno i artystyczna wyobraźnia, połączone z pełnym profesjonalizmu podejściem do naszej pracy. Nasza praca jest równocześnie naszą pasją. Dzięki temu jesteśmy w stanie tworzyć wyjątkowe fryzury. Każdą kobietę otoczymy naszą dbałością o szczegóły i wizję artystyczną. Dzięki nam, jej uroda zostanie podkreślona i nabierze wyjątkowego blasku.

Zarówno na wyjątkowe okazje jak i na dzień powszedni, zawsze potrafimy stworzyć fryzurę pasującą do klientki jak i sytuacji. Wyjątkowa i olśniewająca na uroczystą galę lub prosta w utrzymaniu a zarazem podkreślająca Twoje naturalne piękno do pracy. Tylko ludzie traktujący swoją pracę jak powołanie są w stanie zapewnić Ci stuprocentową satysfakcję. Naszym niewątpliwym atutem jest również wykorzystywanie w naszej pracy wyłącznie produktów firm, produkujących kosmetyki dla profesjonalistów.

Zawsze są to produkty o niespotykanej w detalicznej sprzedaży jakości i zaawansowaniu technologicznym.
Nasz profesjonalizm i twórcze podejście do pracy docenili na przykład:
• Taniec z Gwiazdami
• Taniec na lodzie
• Jak oni śpiewają
• Metamorfozy
• Pytanie na śniadanie
• OK Magazyn
• Pokazy światowe

ATELIER CHRISTIAN
Czy można lepiej niż poprzez nową i oryginalną fryzurę wyrazić siebie na wiosnę? Jak oddać swoją radość z budzącej się do życia natury jeśli nie poprzez śmiałą fryzurę i koloryzację. Wszystkim paniom oczekującym od fryzjera kreatywności i śmiałych propozycji oferujemy pełną gamę zabiegów zarówno stylizacji włosów jak i ich pielęgnacji.

W naszym wiosennym menu znajdziesz:
Strzyżenie – strzyżenie krótkie i długie
– strzyżenie gorącymi nożyczkami

– zabieg regeneracyjny
– headlines
– baleyage
– koloryzacje
– czesanie
– modelowanie
– upinanie
– loki / fale
– prasowanie
– przedłużanie włosów
– AirTouch
– Refleksy

AtelierChristian.pl
Masz pytania? zadzwoń +48 385 89 90